GKK Šibenik – KK Cetina 91:66 (21:30, 16:9, 25:16, 29:11)

KK Šibenik

Gosti su puno bolje otvorili utakmicu, dok su Šibenčani pokazivali veliku nervozu, pa je Cetina prvu dionicu dobila rezultatom 30:21.

Niti u nastavku Šibenik nije mogao uhvatiti pravi ritam, pa je utakmica do poluvremena bila izjednačena.

Ipak, drugo poluvrijeme donijelo je “uragansko” otvaranje domaćih igrača, koji su serijama koševa Drezge i Petkovića došli do dvocifrene prednosti, a potom je konstantno povećavali do konačnih +25.

Najefikasniji u redovima Šibenika bili su Drezga sa 28 koševa, Petković je dodao 18, aSandrić 11. Svoje prve minute u “narančastom” dresu upisao je i Vlaić postigavši 9 poena, a svakako treba istaći i “poletarce” Šibenika, Kalpića i Španju koji su postigli 10, odnosno 4 koša.

U sljedećem kolu, GKK Šibenik gostuje kod Omiša.

Prvi sudac:   M. Vulić  – Zadar
Sudac:   A. Čanković  – Zadar
Opunomoćenik: M. Barešić – Zadar

Šibenik:   A. Nerber, J. Šarin 3, L. Drezga 28, L. Petković 18, F. Kalpić 10, B. Španja, 4, I. Blaće 2, V. Vlaić 9, F. Vukičević 6, M. Sandrić 11, P. Maleš, T. Čičin-Šain.
Trener : Jeronimo Šarin

Cetina:   Z. Režić 11, D. Knezović-Žuro, A. Župić 2, V. Šipić 14, S. Dukić, H. Librenjak, I. Omrčen 6, Bruno Šipić 2, J. Bilobrk 10, Ivan Omrčen 5, V. Tomašević 16.
Trener : Denis Bobeta