Zabok: Kuga, Raić 2, Anzulović 8, Svoboda 13, Vlaić 11, Črnjević 7, Marić 10, Demo 8, Tuđen 6, Ceranja 22, Bagarić 8, Nakić 5.
Šibenik: Porzingis 4, Kalpić 7, Bašić 6, Blaće 3, Vukičević 12, Španja, Šamadan 27, Došen 4, Badžim 3, Petković 13.

Zabok je od početka uspostavio dominaciju pa su tako odmah došli do vodstva 10:0 koje zaustavlja Filip Vukičević. Koševima Antonija Črnjevića iz slobodnih bacanja domaći su u dotad najvećoj prednosti 24:11, a četvrtina završava rezultatom 29:18.

U drugoj dionici dominacija Zaboka se nastavlja. U 16. minuti koševima Marića s linije slobodnih bacanja dolazi do vodstva od 20 razlike. Potom ubačajima danas odličnog Josipa Ceranje i do prednosti od plus 23 pred kraj prvog poluvremena kojeg koševima zaključuje Vukičević za 55:34.

Treća četvrtina ne donosi neku novu zanimljivost za razliku od prethodne dvije. Polaganjem Vedrana Nakićaprednost domaćih se penje na velikih 29 razlike. Četvrtinu zaključuje Petar Marić koji pogađa jedno slobodno bacanje za prednost Zaboka 79:52. U nastavku domaći su samo potvrdili svoju pobjedu.

Najučinkovitiji kod Zaboka bili su Josip Ceranja (22) i Petar Marić (13) poena. Goste je predvodio Ljubo Šamadan s 27 poena. U sljedećem kolu Zabok ide u goste Kvarneru dok Šibenik dočekuje Alkar.