Danas starta U12 Otvoreno prvenstvo Hrvatske za djevojčice i dječake

  • 22. lipnja 2022.
  • Vijesti
  • 287 Views

Nakon tri godine u Dubravi u srijedu, 22.lipnja u organizaciji HKS-a, KSZ-a i KK Dubrava Furnir starta Otvoreno U12 prvenstvo Hrvatske za mlađe dječake i mlađe djevojčice. Nastup je prijavilo 36 muških i 13 ženskih ekipa, a kroz četiri dana natjecanja u SD Dubrava i dvoranama OŠ Granešina i Mato Lovrak očekuje nas 120 utakmica. Posljednjih 20 utakmica (petak, subota) prenosit će se uživo na HKS TV-u.

PH U12 – DJEČACI, SKUPINA A

22.06.2022. 08:10
Cedevita Junior – Zagreb (SD Dubrava)
22.06.2022. 09:20
Cedevita Junior – Vučići Wolfscubs (SD Dubrava)
22.06.2022. 11:40
Vučići Wolfscubs – KK Međimurje (SD Dubrava)
22.06.2022. 14:00
KK Međimurje – Oliva Vodnjan (SD Dubrava)
22.06.2022. 19:50
Oliva Vodnjan – Zagreb (SD Dubrava)
23.06.2022. 09:20
Vučići Wolfscubs – Zagreb (OŠ Granešina)
23.06.2022. 09:20
Oliva Vodnjan – Cedevita Junior (OŠ Granešina)
23.06.2022. 11:30
Cedevita Junior – KK Međimurje (OŠ Granešina)
23.06.2022. 12:20
Oliva Vodnjan – Vučići Wolfscubs (SD Dubrava)
23.06.2022. 13:25
KK Međimurje – Zagreb(SD Dubrava)

 

PH U12 – DJEČACI, SKUPINA B

22.06.2022. 09:20
Vedi Bjelovar – Vučići (SD Dubrava)
22.06.2022. 11:40
KABA Karlovac – Vedi Bjelovar (SD Dubrava)
22.06.2022. 14:00
ŠK Zadar – KABA Karlovac (SD Dubrava)
22.06.2022. 15:10
KS SMŽ – Vučići (SD Dubrava)
22.06.2022. 17:30
ŠK Zadar – KS SMŽ (SD Dubrava)
23.06.2022. 12:20
ŠK Zadar – Vučići (SD Dubrava)
23.06.2022. 14:30
Vučići – KABA Karlovac (SD Dubrava)
23.06.2022. 14:30
Vedi Bjelovar – KS SMŽ (SD Dubrava)
23.06.2022. 16:40
ŠK Zadar – Vedi Bjelovar (SD Dubrava)
23.06.2022. 16:40
KS SMŽ – KABA Karlovac (SD Dubrava)

 

PH U12 – DJEČACI, SKUPINA C

22.06.2022. 12:20
Dinamo Zagreb – Podsused (OŠ Granešina)
22.06.2022. 14:40
Cres – Dinamo Zagreb (OŠ Granešina)
22.06.2022. 15:10
DOŠK Drniš – Podsused (SD Dubrava)
22.06.2022. 17:00
Sesvete – Cres (OŠ Granešina)
22.06.2022. 19:20
DOŠK Drniš – Sesvete (OŠ Granešina)
23.06.2022. 08:15
Podsused – Sesvete (OŠ Granešina)
23.06.2022. 10:25
Cres – Podsused (OŠ Granešina)
23.06.2022. 13:25
Dinamo Zagreb – Sesvete (SD Dubrava)
23.06.2022. 15:35
DOŠK Drniš – Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
23.06.2022. 17:45
DOŠK Drniš – Cres (SD Dubrava)

 

PH U12 – DJEČACI, SKUPINA D

22.06.2022. 08:10
Larus – Medveščak (SD Dubrava)
22.06.2022. 10:30
Larus – Zapad (SD Dubrava)
22.06.2022. 12:50
KK Stoja – Zapad (SD Dubrava)
22.06.2022. 18:40
Medveščak – KK Stoja (SD Dubrava)
23.06.2022. 10:25
Larus – KK Stoja (OŠ Granešina)
23.06.2022. 13:40
Zapad – Medveščak (OŠ Granešina)

 

PH U12 – DJEČACI, SKUPINA E

22.06.2022. 12:20
KK Koprivnica – Kastav (OŠ Granešina)
22.06.2022. 14:40
ŠK Dražen Petrović – KK Koprivnica (OŠ Granešina)
22.06.2022. 18:10
KSZŽ – ŠK Dražen Petrović (OŠ Granešina)
22.06.2022. 20:30
KSZŽ – Kastav (OŠ Granešina)
23.06.2022. 11:30
ŠK Dražen Petrović – Kastav (OŠ Granešina)
23.06.2022. 17:45
KSZŽ – KK Koprivnica (SD Dubrava)

 

PH U12 – DJEČACI, SKUPINA F

22.06.2022. 13:30
Novi Zagreb – Dugo Selo (OŠ Granešina)
22.06.2022. 15:50
Dugo Selo – KK Grafičar (OŠ Granešina)
22.06.2022. 17:30
Novi Zagreb – Gorica (SD Dubrava)
22.06.2022. 18:10
KK Grafičar – ŠK Dubrovnik (OŠ Granešina)
22.06.2022. 20:30
ŠK Dubrovnik – Gorica (OŠ Granešina)
23.06.2022. 12:35
Gorica – KK Grafičar (OŠ Granešina)
23.06.2022. 12:35
Novi Zagreb – ŠK Dubrovnik (OŠ Granešina)
23.06.2022. 14:45
Dugo Selo – Gorica (OŠ Granešina)
23.06.2022. 15:35
Novi Zagreb – KK Grafičar (SD Dubrava)
23.06.2022. 16:55
ŠK Dubrovnik – Dugo Selo (OŠ Granešina)

 

PH U12 – DJEČACI, SKUPINA G

22.06.2022. 10:30
Bosco Zagreb – Hermes Analitica (SD Dubrava)
22.06.2022. 12:50
KK Radnik – Bosco Zagreb (SD Dubrava)
22.06.2022. 16:20
Alkar – KK Radnik (SD Dubrava)
22.06.2022. 18:40
Hermes Analitica – Alkar (SD Dubrava)
23.06.2022. 13:40
Bosco Zagreb – Alkar (OŠ Granešina)
23.06.2022. 15:50
KK Radnik – Hermes Analitica (OŠ Granešina)

 

PH U12 – DJEČACI, SKUPINA H

22.06.2022. 13:30
Mladost Ivanovec – Dubrava(SD Dubrava)
22.06.2022. 15:50
Split – Mladost Ivanovec(OŠ Granešina)
22.06.2022. 17:00
Dubrava – Roling(OŠ Granešina)
22.06.2022. 19:20
Roling – Split(OŠ Granešina)
23.06.2022. 14:45
Roling – Mladost Ivanovec(OŠ Granešina)
23.06.2022. 15:50
Dubrava – Split(OŠ Granešina)

 

PH U12 – DJEČACI, OD 25. DO 32. MJESTA

23.06.2022. 16:55
G4 – H4(OŠ Granešina)
23.06.2022. 19:05
D4 – E4(OŠ Granešina)

PH U12 – DJEČACI, OD 17. – DO 24. MJESTA

23.06.2022. 18:00
G3 – H3(OŠ Granešina)
23.06.2022. 19:05
D3 – E3 (OŠ Granešina)

PH U12 – DJEČACI, OSMINA FINALA

23.06.2022. 18:50
C1 – D2(SD Dubrava)
23.06.2022. 18:50
C2 – D1(SD Dubrava)
23.06.2022. 19:55
A1 – B2(SD Dubrava)
23.06.2022. 19:55
A2 – B1(SD Dubrava)
23.06.2022. 20:10
G1 – H2(OŠ Granešina)
23.06.2022. 20:10
G2 – H1(OŠ Granešina)
23.06.2022. 21:00
E1 – F2(SD Dubrava)
23.06.2022. 21:00
E2 – F1(SD Dubrava)

PH U12 – DJEČACI, ČETVRTFINALE

24.06.2022. 15:30
Pobjednik A1- B2 – Pobjednik C1 – D2(SD Dubrava)
24.06.2022. 15:30
Pobjednik A2 – B1 – Pobjednik C2- D1(SD Dubrava)
24.06.2022. 16:35
Pobjednik E1 – F2 – Pobjednik G1 – H2(SD Dubrava)
24.06.2022. 16:35
Pobjednik E2 – F1 – Pobjednik G2 – H1(SD Dubrava)

POLUFINALE – 24.06. u 21.15 (SD Dubrava)
ZA 3.MJESTO – 25.06. u 11.15 (SD Dubrava)
ZA 1.MJESTO – 25.06. u 13.45 (SD Dubrava)

 

PH U12 – DJEVOJČICE, SKUPINA A

23.06.2022. 12:15
ŽKK Medveščak – ŽKK DOŠK Drniš(SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 14:15
KS SMŽ – ŽKK Medveščak(SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 18:15
KS SMŽ – ŽKK DOŠK Drniš(SD OŠ Mato Lovrak)

 

PH U12 – DJEVOJČICE, SKUPINA B

23.06.2022. 10:15
ŽKK Zagreb – ŽKK Koprivnica(SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 13:15
ŽKK Koprivnica – ŽKK Šibenik(SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 16:15
ŽKK Šibenik – ŽKK Zagreb(SD OŠ Mato Lovrak)

 

PH U12 – DJEVOJČICE, SKUPINA C

23.06.2022. 11:15
ŽKK Folka Borovje – ŽKK Mursa Osijek(SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 17:15
ŽKK Dugopolje – ŽKK Folka Borovje(SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 20:15
ŽKK Dugopolje – ŽKK Mursa Osijek(SD OŠ Mato Lovrak)

PH U12 – DJEVOJČICE, SKUPINA D

22.06.2022. 19:50
ŽKK Folka Borovje II – OŠ Mato Lovrak(SD Dubrava)
23.06.2022. 08:15
ŽKK Trešnjevka 2009 – OŠ Mato Lovrak(SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 09:15
ŽKK Trešnjevka 2009 – ŽKK Folka Borovje II(SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 15:15
ŽKK Ragusa – ŽKK Trešnjevka 2009(SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 19:15
ŽKK Ragusa – OŠ Mato Lovrak(SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 21:15
ŽKK Ragusa – ŽKK Folka Borovje II(SD OŠ Mato Lovrak)

PH U12 – DJEVOJČICE, ZA POREDAK OD 9. – 12. MJESTA

24.06.2022. 11:10
A 3 – B 3 (OŠ Granešina)
24.06.2022. 11:10
C 3 – D 3 (OŠ Granešina)
24.06.2022. 13:20
Pobjednik A 3 – B 3 – Pobjednik C 3- D 3 (OŠ Granešina)
24.06.2022. 13:20
Poraženi A3 – B3 – Poraženi C 3 – D 3 (OŠ Granešina)

PH U12 – DJEVOJČICE, ZA POREDAK OD 1.-8. MJESTO

24.06.2022. 12:15
A1 – B2 (OŠ Granešina)
24.06.2022. 12:15
A2 – B1 (OŠ Granešina)
24.06.2022. 14:25
C1 – D2 (SD Dubrava)
24.06.2022. 14:25
C2 – D1(SD Dubrava)
24.06.2022. 18:50
A1 – B1(SD Dubrava)
24.06.2022. 18:50
A2 – B2 (SD Dubrava)
24.06.2022. 20:00
C1 – D1 (SD Dubrava)
24.06.2022. 20:00
C2 – D2 (SD Dubrava)

POLUFINALE – 25.06. u 10.00 (SD Dubrava)
ZA 3.MJESTO – 25.06. u 12.30 (SD Dubrava)
ZA 1.MJESTO – 25.06. u 13.45 (SD Dubrava)

Share: