Još jednu pobjedu ostvarili su košarkaši GKK Šibenika. A da je izbore morali su se i te kako namučiti. Zabok se pokazao kao tvrd orah kojeg su Šibenčani slomili tek na samom kraju utakmice, slavili su sa 77:74.

Gosti su u susret ušli vodstvom 6:0. Dugo se čekalo na prvi šibenski koš, a stigao je tek u četvrtoj minuti kad je tricu postigao Pandurić. Uhvatili su tada Anzulovićevi igrači zalet, stigli Zabok, poveli tricom Bašića, a onda se odvojili na 17:10. U drugu su četvrtinu ušli vodstvom 20:15.

Niti minuta i pol nije prošla u drugoj četvrtini, a gosti su napravili preokret i poveli s 23:22. Momčadi su se izmjenjivale u vodstvu tijekom druge četvrtine, a GKK Šibenik primio je čak 29 koševa u tom razdoblju. Kao rezultat toga je i plus tri gostiju (41:44) na poluvremenu.

Imali su gosti u drugom poluvremenu u dva navrata vodstvo od osam koševa prednosti, no, tricama se domaćin vraća (Vitali dvije, Pandurić). Za kratko i preuzimaju vodstvo, ali uoči odlučujućih deset minuta igre prednost, doduše minimalna (65:63) je na strani Zagoraca.

Odlično Šibenčani otvaraju četvrtu četvrtinu. Rade seriju 6:0, potom Pandurić pogađa tricu za odlazak na plus pet. Poslije nekoliko minuta bez koša, Zabok dva puta ima minus dva, no, domaći košarkaši preko Vitalija i Bašića rješavaju dileme. Doduše, imali su gosti zadnji napad, kod 77:74, no, nisu ga iskoristili i Šibenčani su počeli slaviti još jednu pobjedu.

GKK ŠIBENIK – ZABOK 77:74 (20:15, 21:29, 22:21, 14:9)
GKK ŠIBENIK: Radovčić 18, Šarić 5, Vitali 11, Gulin, Bašić 12, Bundović 9, Pandurić 11, Jelić, Mileković 3, Nakić 6, Klepo, Paić 2. Trener: Vladimir Anzulović.
ZABOK: Marić 18, Kapusta 5, Kalpić, Jordano 6, Vlaić 12, Črnjević 9, Ćutuk, Vučić 5, Tuđen, Buljević 8, Jambrović 3, Šakotić 8. Trener: Ivan Perinčić.