Nova pobjeda Šibenke na Baldekinu, Širko upisao double-double, Miković najefikasniji

Drugu prvenstvenu pobjedu upisala je Šibenka u četvrtom kolu Premijer lige. Na Baldekinu je sa 90:64 svladala Hermes Analiticu ostavivši je na nuli, dok su narančasti sada na omjeru 2-2, sa stopostotnim učinkom u svojoj dvorani, u koju su na subotnji dvoboj mogli i neki gledatelji.

Osim početnih 0:3, Šibenka je stalno bila u vodstvu, a prvo dvoznamenkasto (21:11) imala je nakon šest minuta igre. U nekoliko navrata narančasti su imali i +14, da bi u posljednjoj četvrtini otišli  i na preko 20 poena prednosti. Kontrolirali su, dakle, utakmicu i rezultat i na koncu upisali zasluženu pobjedu.

Najefikasniji u šibenskim redovima bio je Miković s 20 postignutih koševa, Širko je bio dvostruko-dvostruki upisavši 19 poena i 11 skokova, Freeman je dodao 15 poena, Gulin 12, Šarić i Solomun po sedam, Andabaka pet, Živković tri, a Jurković dva poena. Kod gostiju Krapić je zabio 17, bivši narančasti Mileković 11, Svoboda deset poena.  U sljedećem kolu momčad Dženana Rahimića gostuju kod Gorice.

Izvor: Šibenski portal