JKL: Marsonia odnijela bodove s Baldekina

2. Kolo Jedinstvene kadetske lige
GKK „Šibenka“ – KK Marsonia

Prva četvrtina (12 – 22)
Otvaranje susret i nije baš krenulo najbolje za obje ekipe, izmjenjivale su se pogreške s jedne i s druge strane, ali zbroj tehničkih pogrešaka prevagnuo je domaću ekipu. Domaćini su osjetno bili nervozniji što se na kraju prve četvrtine i pokazalo.

Druga četvrtina (18 – 19)
Dosta izjednačena igra u drugoj četvrtini s obje strane što je gostujuću ekipu odvelo na ugodnih plus 11 na odmor 30-41.

Treća četvrtina (15 – 12)
Nešto bolja izvedba domaće ekipe ali još uvijek nedovoljno za smanjenje prednosti gostujuće ekipe koja je u iznimno dobrom šuterskom raspoloženju 38-45.

Četvrta četvrtina
Dobra agresivna obrana domaće ekipe dovela je utakmicu u neizvjesnu završnicu 6 minuta do kraja rezultat pola koša za goste 55-56. Neizvjesna završnica se nastavila do kraja susreta, domaćini su u jednom trenutku preuzeli
vodstvo ali to je kratko trajalo.

Napetih zadnjih 39. sekundi do kraja utakmice igralo se 64 -64, međutim spretniji i sretniji su bili momci trenera Kovačevića koji su odnijeli zaslužene bodove sa „Baldekina“ rezultatom 64-65.

Najbolji pojedinac kod domaće ekipe Gabrijel Pancirov (PTS25, R10, AS3, ST6)
Najbolji pojedinac kod gostujuće ekipe Fran Carević (PTS19, R11, ST2)