JKL Nakon 38 minuta izjednačene igre, Sonik u finišu došao do bodova

Domaćini otvaraju susret u brzini vise, jako dobra igra u obrani što je donijelo lake poene u napadu, prvih 5 min igra rezultat je bio 15-4, nastavila se dobra igra i odličan šut za tri poena (4 od 7) kod domaćina. Kraj prve dionice 28-18.

Dobro otvaranje druge četvrtine kod domaćina u prvih tri minute igre (36-22), ali onda gosti staju u zonsku obranu te mijenjaju tijek igre, obranom i dobrim kontranapadom odlazimo na odmor sa rezultatom 38-37.
Jaka igra u obrani s obje strane, napadački obje ekipe dosta lošije nego u prvom djelu utakmice, ali gosti preuzimaju vodstvo na kraju treće četvrtine 53-57.

Tvrda igra u zadnjoj dionici utakmice kako se očekivalo, gosti su održavali minimalnu prednost, 2 minute do kraja susreta rezultat je bio 64-66 za goste. Vanjskim šutom u posljednjih 2 minute gosti su presudili i odnijeli bodove s „Baldekina“ rezultatom 64–73.

Najbolji pojedinac kod domaćeg sastava: Ante Brajković 30 PTS, 5 A, 8 R, 3 ST
Najbolji pojedinac kod gostujućeg sastava: Šimun Lončar 23 PTS, 3 A, 8 R, 2 ST