JKL: Bosco odnio bodove s Baldekina

Domaćini otvaraju susret dosta hitro i poleto, gosti uz početno uljuljano stanje ulaze u susret te hvataju balans u igri. Prva četvrtina igrala se uz obilje lijepih poteza i pogođenih šuteva izvana. Domaćini su zaključili sa blagom prednosti prvu četvrtinu rezultatom 21 – 17.

Gosti u drugoj četvrtini dižu agresivnost u obrani, domaćinima pada koncentracija i dosta griješe u napadu, dobra i agresivna obrana omogućila je dosta lakih poena te se i otvorio vanjski šut kod gostujuće ekipe koja dolazi do isteka druge četvrtine do lijepe prednosti 29 – 41 (+12).

Treća četvrtina za domaćine kao da nisu izašli na teren, gosti su ubacili u brzinu više i nastavili gdje su stali iz druge četvrtine, te su tako po završetku treće ostvarili prednost +26 47 – 73.

Gosti su održavali prednost koju su stekli tokom treće četvrtine, koja se pokazala nedostižnom za domaće narančaste momke. Treneri su iskoristili priliku te su ubacili i igrače koji inače imaju manju minutažu po susretima.
Po isteku četvrte četvrtine semafor je pokazivao rezultat 59 – 85 za gostujuću ekipu.

Najbolji pojedinac kod domaćina : Ante Brajković 24 PTS, 7 R, 3 AS, 2 ST
Najbolji pojedinac kod gostiju: Marat Kos 32 PTS, 7 R, 4 AS, 1 ST