Šibenka slavila kod Škrljeva

Dvije utakmice u jednom tjednu i dvije pobjede. Košarkaši Šibenke vraćaju se sa gostovanja kod Škrljeva pobjedom 73:79.

Damir Milačić, trener Šibenke: ‘Čestitke mojim igračima na pobjedi. Ono što nas krasi cijelu sezonu je da se borimo do zadnje minute. Ja sam rekao igračima, igramo odličan napad u prvom poluvremenu, ako pojačamo intenzitet obrane mi ćemo dobiti utakmicu jer ćemo nastaviti igrati napad kako smo naumili. To smo uspjeli, došli smo do pobjede, sretan sam i sada gledamo samo dalje da se dobro spremimo za iduću utakmicu.’

Stefan Sinovec, igrač Šibenke: ‘Nakon pobjede kući nad Osijekom spremali smo se za ovu utakmicu da pobijedimo. Prvo poluvrijeme nismo baš pokazali to na pravi način, primili smo 50 poena, u drugom poluvremenu smo stegli obranu i smanjili njihov broj koševa. Došli smo do veoma važne pobijede u borbi za ostanak, ako ne i u borbi za play off.’

Škrljevo- Šibenka 73:79 (23:21, 26:20, 8:16, 16:22).

Šibenka: Arslanagić, Thomas (23), Rebić (6), Gulin (2), Bašić (8), Solomun (4), Antić, Jambrović (13), Pleadin, Paić (9), Sinovec (14).

Škrljevo: Stojanović, Jelenković (10), Vucić (5), Kostić, Barnjak (20), Rajčić (12), Šajin (5), Ćošić, Vrgoč (13), Zovko (8).