Poraz od Zadra. Milačić: ‘Čestitam Zadru na pobjedi, a kada dođu na Baldekin želim da bude isti rezultat kao i u prvom dijelu’

U drugom kolu HT premijer lige za prvaka košarkaši Šibenke upisali su i drugi poraz od ekipe Zadra koja je bila bolja na domaćem terenu rezultatom 89:64.

Damir Milačić, trener Šibenke: ‘Htjeli smo biti bolji nego zadnji put na Višnjiku. U druge dvije četvrtine pokazali smo nešto od onoga što možemo napraviti, imamo određene probleme, ali to nam nije alibi za loš ulazak u utakmicu. Protiv ABA ligaša mi moramo biti jako spremni, na prvu četvrtinu gdje oni pokušavaju sa svojom energijom i fizičkom snagom napraviti osjetnu razliku i da mogu onda mirno utakmicu privesti kraju.’

Zadar, 26.03.2023.. – Dvorana Krešimira Ćosića na Višnjiku. Utakmica drugog kola HT Premijer lige za prvaka između KK Zadar i GKK Šibenka. Foto: Zvonko KUCELIN/KK Zadar

‘Koliko sam vidio, mi smo uspjeli Zadar malo namučiti da su morali zvati Time out i napraviti sebi malo više samopouzdanja. Nisam nezadovoljan, čeka nas Split već za dva dana  tako da, čestitam Zadru na pobjedi, želim im Play off u ABA ligi, a nama da kada dođu na Baldekin želim neka bude isti score kao i u prvom dijelu.’

Matej Perković, igrač Šibenke: ‘Prije svega čestitam ekipi zadra. U prvom poluvremenu smo bili loši, otišli su nam na veliku razliku i teško ih je bilo stizati. Nismo ispoštovali dogovore iz svlačionice, drugo poluvrijeme je bilo bolje, međutim teško je to bilo stizati. Što se tiče moje igre, zadovoljan sam i želim ekipi pružiti prije svega svoj defenzivni dio zatim ofenzivni. Trebamo puno raditi i napredovati. Hvala našim navijačima koji su nas došli podržati.’

‘Narančaste’ već u utorak očekuje novo gostovanje, ovog puta kod ekipe Splita.