Poraz u prvoj utakmici četvrtfinala doigravanja

Košarkaši Šibenke u prvoj utakmici doigravanja četvrtfinala upisali su poraz na gostovanju u Zagrebu kod Cedevite junior rezultatom 87:65. Najefikasniji u našim redovima bili su Pleadin sa 14 poena, Jambrović 12, Brocić 11, a Paić i Howard dodali su po 10.

Damir Milačić, trener Šibenke: ‘Imali smo svoje probleme danas, međutim to ne umanjuje pobjedu Cedevite junior koja je danas bila taman bolja. Definitivno je da se oni moraju namučiti da nas dobiju i to je meni bitno i napravit ćemo sve da se vratimo još jednom u Zagreb. Ja ću kao trener napraviti sve da u Šibeniku mi dobijemo utakmicu i da se još jednom vratimo ovdje.’

KK Cedevita Junior / Josip Begonja

Juraj Pleadin, igrač Šibenke: ‘Čestitam ekipi Cedevite na pobjedi. Mi smo se dobro držali tri četvrtine, a onda u zadnjoj četvrtini sve što smo dogovorili nismo ispoštovali. Njihovi šuteri su ostali sami i pogodili su. No, iduća utakmica je na Baldekinu u subotu i nadam se našoj pobjedi.’

Druga utakmica igra se u subotu 13. svibnja 2023. na Baldekinu s početkom u 19:00 sati.

ULAZNICE

Ulaznice možete kupiti online na adriaticket.com u Fan shopu svaki radni dan od 16:00 do 18:00 sati te sat ipo prije početka utakmice te na ovim prodajnim mjestima: