Milačić uoči Cedevite: ‘Volio bih da publika dođe podržati momčad koja je na tri fronta odigrala sjajnu sezonu i savršeno prezentirala grad i klub’

U subotu 13. svibnja na Baldekinu se igra druga utakmica četvrtfinala doigravanja kada će momčad Damira Milačića ugostiti ekipu Cedevite junior. Podsjetimo, prva utakmica igrala se u Zagrebu gdje je Šibenka poražena rezultatom 87:65.

Damir Milačić, trener Šibenke: ‘Osvrnut ću se malo na prvu utakmicu. Veseli me odlična prezentacija naših mladića kroz dobre tri četvrtine prve utakmice četvrtfinala. Cedevita je morala jako zapeti predvođena Krunom Simonom da bi uopće dobila utakmicu. Splet je rijetko viđenih okolnosti da ekipa pogodi toliko trica u jednoj četvrtini što je hvalevrijedno i pokazuje kvalitetu Cedevite junior, no mi ćemo napraviti sve da se to ne ponovi, da odigramo jednu hrabru mušku utakmicu na Baldekinu da napravimo sve da dobijemo i da dođemo u priliku igrati treću utakmicu, majstoricu u Zagrebu.’

‘Očekujem da smo svi zdravi, imamo određene male probleme, ali mislim da će cijela ekipa biti na terenu i očekujem punu dvoranu. Volio bih da publika isprati ovu momčad koja je na tri fronta odigrala jednu sjajnu sezonu i savršeno prezentirala grad i klub i mislim da su zaslužili u drugoj utakmici četvrtfinala protiv jakog protivnika imati veliku potporu i punu dvoranu.’

ULAZNICE

Ulaznice možete kupiti online na adriaticket.com, u Fan shopu Šibenke od 16:00 do 18:00 sati te sat ipo prije početka utakmice. Kupiti ih možete i na dobro poznatim mjestima: